Şirketimiz 1970 yılında kurulmuş olup diğer şirketlerden 1993 yılında ayrılarak özellikle sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız bu geçen süre zarfında sektörün önde gelen firmaları arasında yerini alarak kalite, kapasite ve servis açısından sağlık kurumlarımızın tercih ettiği firmalar arasına girmiştir.

Değişimi ve gelişimi yakından takip eden Tataroğlu Int-Tat İthalat İhracat Paz. ve Tur. A.Ş. Almanya ve Uzakdoğu ülkeleri başta olmak üzere birçok firmanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Ayrıca ithal etmiş olduğumuz ürünlerimiz TSE, TS-ISO9001, TÜV, CE0123 gibi dünyaca tanınmış kalite belgelerine sahiptir.

Şirketimiz çeşitli kamu ihalelerine katılmakta ve elde ettiği başarılı sonuçlarla ülke ekonomisine yüksek kaliteli malzeme ve düşük fiyat politikası ile hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Şirketimizin faaliyet alanları içerisinde hastane sarfları, kardiyoloji, anestezi ve yoğun bakım kateterleri ve çeşitli tıbbi cihazlar başta olmak üzere faaliyet alanımız sadece medikal alanda sınırlı kalmayıp ayrıca enerji tasarruflu lamba, solar lamba, kırtasiye malzemeleri, mikroskop ve tepegöz, sıvı sabunluk makinesi gibi çeşitli ürünleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

Firmamız bu katalog çalışmasında daha önceki yıllarda ithalatı yapılan ürünlerine ek olarak bu yılda vizyonuna aldığı yepyeni ürünleri ve modelleri bir araya getirmiştir.

30 yılı aşan deneyimi ve birikimi ile sizlere dünyanın kapılarını açmaktan gurur duyan TATAROĞLU INT-TAT A.Ş. günümüzün ticari ortamında daima sizlerin yanındadır.

Saygılarımla
Barlas TATAROĞLU

 
 
 
 
 
   

designer © ibom

.